Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zgadzam się

Polityka prywatności

Zgoda handlowa wraz z obowiązkiem informacyjnym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez BODY MIND, Małgorzata Songin z siedzibą w Gdańsku, ulica Lawendowe Wzgórze 16/u2 w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: recepcja@body-mind.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.                                                                                                                      

1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest: BODY MIND, Małgorzata Songin,  Lawendowe Wzgórze 16/u2, Gdańsk, e-mail: recepcja@body-mind.pl

2. Administrator przetwarza dane osobowe w celu przesyłania informacji handlowych.

3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.

4. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.

5. Pani/Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu.

6. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

7. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).